Hırsız / yangın ve su baskını alarmı mevcut mu?

Evet, TAGS  bir hırsız alarm sistemine dahil edilebilen benzersiz bir duman, ısı ve sıvı dedektörü sunar.

Evcil hayvanlarım var. Evime alarm taktırabilir miyim?

Evet, TAGS insanları veya hayvanları ayırt edebilen, evcil hayvanlara toleranslı akıllı bir PIR hareket dedektörü sunar.

Panik butonlu alarm sistemi alabilir miyim?

Evet, TAGS size nerede olursanız olun sizi koruyan bir panik butonu sunar.

Olay günlüğü nedir?

Bir olay günlüğü, tüm TAGS alarm sistemlerinde bulunan ve son kullanıcının sistemin ne zaman ve hangi kullanıcı tarafından ayarlandığını veya kaldırıldığını görmek için sistemi sorgulamasına olanak tanıyan bir özelliktir. Son kullanıcının hangi bölgede, ne zaman ve kaç kez yanlış alarm oluştuğunu görmesine ve elektrik kesintileri, pil arızaları veya sigorta sorunları gibi herhangi bir sistem arızasını tanımlamasına olanak tanır.

Elektrik kesintisi sırasında alarmlar çalışıyor mu?

Evet, hırsız alarmlarımızın tümü pil yedekli olarak gelir, hangi sistemi kurduğumuza bağlı olarak genellikle 8-12 saat arasında bir elektrik kesintisi boyunca sistemi çalışır durumda tutar.

Tatildeyken alarmım çalarsa ne olur, çalmayı bırakır mı?

Evet, tüm hırsız alarmlarımız endüstri standardı olan 15 dakikalık sürenin ardından kapanacak şekilde programlanmıştır, bu sürenin ardından sistem otomatik olarak kendini yeniden kuracaktır.

Ben yokken alarmımın çaldığını bilmenin bir yolu var mı?

Evet, , müşteri tesis içinde değilken iletişim kuran sistem için birkaç seçenek sunar. Sistemi 7/24 izleyen ve müşteriyi veya herhangi bir yanlış alarmı veya arızayı bildiren Alarm Haber Alma Merkezimiz sizinle hemen irtibata geçer. Gerekirse polise de haber verilebilir.