Artık eskimiş olanları kablosuz teknoloji ile değiştirmek için yeni ev güvenlik sistemleri mevcuttur. Dışarıda pek çok seçenek var, ancak eviniz için en iyi kablosuz ev güvenlik seçeneği için arama yaparken aklınızda bulundurmanız gereken önemli bir cümle var.

TAGS bütün bu soruları sizin için cevapladı.

Video Gözetim Sistemleri
Bir zamanlar bu sistemler yalnızca çok zenginler içindi. Video kameralar, altyazı ve saha dışı izleme yüksek kiralı ofis binaları ve konaklardaki ortak özelliklerdi, ancak diğer uygulamalar için uygun fiyatlı değildi. Bu değişti ve ev güvenliği, davetsiz misafirleri uyarmak için basit alarm sisteminin ötesine geçti. Alarm yine de çalacak olsa da, davetsiz misafirler kaçtıklarında bile pozitif olarak tespit edilebilir.

Bunun ötesinde, bu tür sistemler, mobil teknolojiyle bağlantı yoluyla, okuldan sonra çocukları uzaktan izlemek için kullanılabilir ve açık bırakılan bir fırın veya kilitlenmemiş kapılar bile, arabayı çevirmeye gerek kalmadan düzeltilebilir. Dış mekan güvenlik kameraları, acil müdahale gerektiren tıbbi sorunları olan aile üyeleri için korumayı genişletebilir.

Mobil – Dijital Ev
Bina dışındaki bir bilgisayardan veya telefondan bile bir düğmeye dokunarak aydınlatma, ısıtma ve havayı ve evdeki herhangi bir kilidi kontrol edebildiğinizi hayal edin. Ev otomasyonu geleceğin dalgasıdır ve zaten burada. TAGS sisteminin içinde  bulunan araçlar, evin tüm cihazlarını ve güvenlik özelliklerini birbirine bağlamayı mümkün kılar. İster daha fazla konfor ve gönül rahatlığı için isterse enerji maliyetlerinden tasarruf etmek için olsun, dijital ev herhangi bir ev sahibinin özel ihtiyaçlarına hizmet edecek şekilde donatılabilir.

Bir film izlemek için oturuyorsanız, bir düğme ile ışıkları kısabilir, surround sesi ayarlayabilir ve gürültülü cihazları kapatabilirsiniz. Ev perdeleri açacak, kahve başlatacak ve kahve başlatacak şekilde programlanabileceği gibi sinir bozucu masa alarmı da kapatılabilir. 

Nasıl?
TAGS ücretsiz risk analizi ile doğrudan bütün çözüm önerilerini sunar. Web sitelerindeki seçenekleri görüntüleyin ve ihtiyaçlarınız için doğru paketi seçin. Bugün kablosuz ev güvenlik sisteminin ve çok daha fazlasının avantajlarından yararlanabilirsiniz.